Menu
Your Cart

Pratik Ev Gereci

Brand: OZG Model: ZGN001SYH
5 Katlı Ayakkabılık Plastik Büyük-SiyahBakım - Islak veya kuru bezle silinebilir5 katlı olup,10 çift ayakkabınızı,terliklerinizi kolaylıkla yerleştirebileceğiniz çok kullanışlı bir üründür.Ayakkabıların ve terliklerin kaymasını önleyici oval kanallıdır.Hafif ve portatif olduğundan istediğiniz yere k..
127,05TL
Vergiler Hariç:115,50TL
Brand: OZG Model: VENUSSIYAH
 5 Katlı Rattan Venüs Ayakkabılık Plastik Büyük  - Siyah RenkBakım - Islak veya kuru bezle silinebilir.5 katlı olup,10 çift ayakkabınızı,terliklerinizi kolaylıkla yerleştirebileceğiniz kullanışlı bir üründür.Ayakkabıların ve terliklerin kaymasını önleyici oval kanallıdır.Hafif ve portatif ..
275,88TL
Vergiler Hariç:250,80TL
Brand: CM5 Model: CMMC-247
Sızdırmaz bant uzun ömürlü bir sızdırmazlık sağlar ve mutfak ve banyo alanlarına profesyonel bir görünüm kazandırır. Kullanmadan önce bandı yapıştıracağınız yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Renk Beyaz,  Ağırlık Yakla..
28,60TL
Vergiler Hariç:23,83TL
Brand: OZG Model: SIYAH4KATLI
4 Katlı Ayakkabılık Plastik SiyahBakım - Islak veya kuru bezle silinebilir4 katlı olup,8 çift ayakkabınızı,terliklerinizi kolaylıkla yerleştirebileceğiniz çok kullanışlı bir üründür.Ayakkabıların ve terliklerin kaymasını önleyici oval kanallıdır.Hafif ve portatif olduğundan istediğiniz yere kol..
108,90TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: OZG Model: MARSSIYAHAYAKKABILIK
5 5 Katlı Mars Ayakkabılık Plastik Büyük  - Siyah RenkBakım - Islak veya kuru bezle silinebilir.5 katlı olup,10 çift ayakkabınızı,terliklerinizi kolaylıkla yerleştirebileceğiniz kullanışlı bir üründür.Ayakkabıların ve terliklerin kaymasını önleyici oval kanallıdır.Hafif ve portatif olduğun..
185,13TL
Vergiler Hariç:168,30TL
Brand: OZG Model: PWBSLOMSLKJHPT
5 Katlı Pratik Ayakkabılık - Ayakkabı RafıEvinizde ayakkabı terlik karmaşıklığından kurtulun Ayakkabı depolama rafı sayesinde görüntü kirliliği ve dagınıklıgı anında hayatınızdan çıkaracaksınız. Kullanıcı dostu çok pratik tasarımı ile sadece birkaç dakika içerisinde kurulumunu yapın ve kullana..
234,19TL
Vergiler Hariç:212,90TL
Brand: OZG Model: OZGSHLFUNTSIYAH
5 Katlı Pratik Ayakkabılık - Ayakkabı Rafı SİYAH    Evinizde ayakkabı terlik karmaşıklığından kurtulun Ayakkabı depolama rafı sayesinde görüntü kirliliği ve dagınıklıgı anında hayatınızdan çıkaracaksınız. Kullanıcı dostu çok pratik tasarımı ile sadece birkaç dakika içerisin..
217,80TL
Vergiler Hariç:198,00TL
5 Katlı Tekli Ayakkabılık Plastik Kahve
Stokta Yok
Brand: OZG Model: TEKLIKAHVEAYAKKABILIK
5 Katlı Tekli Ayakkabılık Plastik KahveBakım - Islak veya kuru bezle silinebilirayakkabınızı,terliklerinizi kolaylıkla yerleştirebileceğiniz çok kullanışlı bir üründür.Ayakkabıların ve terliklerin kaymasını önleyici oval kanallıdır.Hafif ve portatif olduğundan istediğiniz yere kolayca taşınabilir.De..
127,05TL
Vergiler Hariç:115,50TL
Brand: OZG Model: TEKLISIYAHAYAKKABILIK
5 Katlı Tekli Ayakkabılık Plastik SiyahBakım - Islak veya kuru bezle silinebilirayakkabınızı,terliklerinizi kolaylıkla yerleştirebileceğiniz çok kullanışlı bir üründür.Ayakkabıların ve terliklerin kaymasını önleyici oval kanallıdır.Hafif ve portatif olduğundan istediğiniz yere kolayca taşınabilir.De..
123,75TL
Vergiler Hariç:112,50TL
Brand: OZG Model: OZG234SYH10ADET
Ayakkabı Rampası 10 adet Ayakkabılıklarınızı düzenleyecek rampa!   Ayakkabılıklarınızda üst üste koyduğunuz ayakkabılarınızın hem şekillerinde bozulmalar yaşanıyor hem de kötü bir görüntü oluşturuyor. Ayakkabı rampası ile bu sorunlardan kurtulacak, daha düzenli bir ayakkabılığa sahip olacak..
346,56TL
Vergiler Hariç:288,80TL
Brand: OZG Model: OZG234SYH5ADET
Ayakkabı Rampası 5 adet Ayakkabılıklarınızı düzenleyecek rampa!   Ayakkabılıklarınızda üst üste koyduğunuz ayakkabılarınızın hem şekillerinde bozulmalar yaşanıyor hem de kötü bir görüntü oluşturuyor. Ayakkabı rampası ile bu sorunlardan kurtulacak, daha düzenli bir ayakkabılığa sahip olacaks..
178,20TL
Vergiler Hariç:148,50TL
Brand: FLR Model: BYKLVBPOMPAF310
Büyük Lavabo PompasıTek parça üründen oluşan %100 yerli üretimdir.Mutfak ve banyo temizliğinde en iyi yardımcınız olacaktır.Mutfak banyo lavabolarınızda oluşacak tıkanıklığı lavabo pompası sayesinde açabilirsiniz. Kullanımı son derece pratiktir...
55,92TL
Vergiler Hariç:46,60TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)