Menu
Your Cart

Şarj Cihazı & Kablo

Brand: BF5D Model: AK15YT0015
 3 Şarj Aleti 1 Arada Çinko Alaşım Hızlı Şarj Kablosu TuruncuBirden fazla cihazı şarj etmek için ideal olan 3 Şarj Aleti 1 Arada Çinko Alaşım Hızlı Şarj Kablosu ile artık karmaşık kablo düzenlemelerine son! Bu şık ve dayanıklı şarj kablosu, çeşitli cihazlarınızı tek bir kabloyla şarj etmenizi sağl..
73,80TL
Vergiler Hariç:61,50TL
Brand: BF5D Model: AK16YT0016
3-in-1 Type-C + Micro USB + Lightning Hızlı Şarj Kablosu3-in-1 Type-C + Micro USB + Lightning Hızlı Şarj Kablosu, çeşitli cihazlarınızı tek bir kablo ile şarj etmenizi sağlayan çoklu bağlantı noktalarıyla tasarlanmış bir şarj kablosudur. Silikon malzemeden üretilmiş esnek kablo yapısı, dayanıklılı..
67,64TL
Vergiler Hariç:56,37TL
Brand: PRO Model: PRO3769
Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Gold   Son dönemde trend olan Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile şarj etmek için kullandığı şarj data kabloları artık hiç kırılmayacak kopmayacak.  Renkli ve şık tasarımı ile kullanabileceğiniz şarj kablosunu yanınızda taşıyarak artık..
35,99TL
Vergiler Hariç:29,99TL
Brand: PRO Model: PRO3767
Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Mor   Son dönemde trend olan Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile şarj etmek için kullandığı şarj data kabloları artık hiç kırılmayacak kopmayacak.  Renkli ve şık tasarımı ile kullanabileceğiniz şarj kablosunu yanınızda taşıyarak artık ..
35,99TL
Vergiler Hariç:29,99TL
Brand: PRO Model: PRO3766
Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Pembe   Son dönemde trend olan Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile şarj etmek için kullandığı şarj data kabloları artık hiç kırılmayacak kopmayacak.  Renkli ve şık tasarımı ile kullanabileceğiniz şarj kablosunu yanınızda taşıyarak artı..
35,99TL
Vergiler Hariç:29,99TL
Brand: PRO Model: PRO3768
Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Siyah   Son dönemde trend olan Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile şarj etmek için kullandığı şarj data kabloları artık hiç kırılmayacak kopmayacak.  Renkli ve şık tasarımı ile kullanabileceğiniz şarj kablosunu yanınızda taşıyarak artı..
35,99TL
Vergiler Hariç:29,99TL
Brand: PRO Model: PRO5517
Android Şarj Kablosunu iPhone 5 Lightning'e Çevirici Android şarj aletinizi iPhone 5 telefonunuzda kullanacaksınız.   iPhone 5 telefonunuzda eski şarj aletinizi kullanmak istiyorsanız bir çeviriciye ihtiyacınız var demektir. Android aletleri şarj etmekte kullanılan data kablonuzu çevirici cihaz ..
16,79TL
Vergiler Hariç:13,99TL
Brand: PRO Model: PRO9938
Telefonunuzu Şarj Ederken Nereye Koyacağınızı Düşünmeyeceksiniz. Şarj Aleti Standı Sayesinde Şarj Cihazınızı Her An Kullanıma Hazır Tutacak, Telefonunuzu Şarj Ederken Güvenli Bir Yere Koyacaksınız. - Cep telefonunuzu şarj ederken alçak yerlerde priz arıyorsanız ya da telefonunuzu üzerine koyacağı..
7,19TL
Vergiler Hariç:5,99TL
Brand: PRO Model: PRO392
Mobil telefon şarj tutucu, telefonunuzu şarj ederken prize takılı şarj fişiniz ile priz arasına tutunur, cep telefonunuzu raf kısmına yerleştirip bırakabilirsiniz. Şarj olan cep telefonları için bir türlü uygun alan bulamayız, ya prizler zemine yakın yada çok yüksekte olduğundan telefonu bırakmak i..
9,59TL
Vergiler Hariç:7,99TL
Brand: CM5 Model: CMMC-500
1. Kolay kurulum, yatay ve dikey olarak monte edilebilir ve cep telefonuna göre serbestçe yapıştırılabilir;2. Güçlü yapıştırıcı, dayanıklı, güçlü yapışkan gücü, düşmesi kolay değildir.3. Görüş hattını engellemez, kolay navigasyon ve uygun şarj için şarj portu pozisyonuna sahiptir.4. Çok amaçlı her o..
9,10TL
Vergiler Hariç:7,58TL
Brand: PRO Model: PRO13226
iPhone 5-6 ve 6 Plus için tasarlanmış bu data kablosu ile verilerinizi yüksek performansla aktarabilir ve güncelleyebilirsiniz. Ürün Özellikleri: Sade bir tasarımıdır. iPhone ve iPod’unuzu bilgisayarla ve prizden şarz cihazı ile bağlayabilirsiniz. Taşıması ve kullanımı kolaydır. B..
41,99TL
Vergiler Hariç:34,99TL
Brand: PRO Model: PRO13227
iPhone 5-6 ve 6 Plus için tasarlanmış bu data kablosu ile verilerinizi yüksek performansla aktarabilir ve güncelleyebilirsiniz. Ürün Özellikleri: Sade bir tasarımıdır. iPhone ve iPod’unuzu bilgisayarla ve prizden şarz cihazı ile bağlayabilirsiniz. Taşıması ve kullanımı kolaydır. B..
41,99TL
Vergiler Hariç:34,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)