Menu
Your Cart

Pratik Mutfak Gereçleri

Brand: BF5D Model: AS37YT0037
Pratik Mutfak Askılığı Organizatör Ve Mutfak Düzenleyici Çok Amaçlı AskıPratik mutfak askılıkları, mutfakta düzen ve verimlilik sağlamak için tasarlanmıştır. Mutfakta sıklıkla kullanılan araç ve gereçlerinizi düzenleyerek, mutfak tezgahınızda daha fazla boş alan elde etmenize yardımcı olurlar. ..
Brand: BF5D Model: BUNDLE1348
Renkli Isıya Dayanıklı Yıkanılabilir Silikon Fırın Ve Airfryer Kırmızı Kare Model Pişirme Matı 21,5 CmAirfryer pişirme matı ile yemek yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yanmaz, yapışmaz özelliği ile tekrar kullanıma uygundur. Slikon gövdesi koku yapmaz, herhangi bir alerji oluşturmaz.Isıya day..
Brand: BF5D Model: X12YT0157
 6lı Hava Sızdırmaz Poşet Torba Ambalaj  Ve Paket Kıstırmalı Kapatma Klipsi Hava Sızdırmaz Poşet Torba Ambalaj  Ve Paket Kıstırmalı Kapatma Klipsi saklama ve paketleme konusunda sizlere büyük kolaylık sağlayacak yeni bir ürün. Bayatlamaya , dökülmeye ve dağılmaya son veren poşet kapatma klipsi o..
Brand: BF5D Model: BUNDLE1333
Renkli Isıya Dayanıklı Yıkanılabilir Silikon Fırın Ve Airfryer Yuvarlak Model Pişirme Matı 20 CmAirfryer pişirme matı ile yemekyapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yanmaz, yapışmaz özelliği ile tekrar kullanıma uygundur.Dayanıklı Silikon koku yapmaz, herhangi bir alerji oluşturmaz.Isıya dayan..
Brand: BF5D Model: AT71YT0071
 Çok Amaçlı Cam Şişe Püskürtmeli Dağıtıcı Yağdanlık Limonluk Sirke Sosluk Spreyi BeyazYağı veya içine koyulan sıvıyı sızdırmayarak güvenli ve temiz bir kullanım sağlar. Pişirme işlemleriniz ve salatalarınızı soslamak için uygundur. Yağ, sirke, limon suyu ve diğer sıvı soslar için kullanılabili..
Brand: BF5D Model: AT70YT0070
 Çok Amaçlı Cam Şişe Püskürtmeli Dağıtıcı Yağdanlık Limonluk Sirke Sosluk Spreyi SiyahYağı veya içine koyulan sıvıyı sızdırmayarak güvenli ve temiz bir kullanım sağlar. Pişirme işlemleriniz ve salatalarınızı soslamak için uygundur. Yağ, sirke, limon suyu ve diğer sıvı soslar için kullanılabili..
Brand: BF5D Model: AZ28YT3576
 Hamburger Ve Köfte Şekillendirici Köfte Kalıbı Pratik Burger Pres Aparatı Bu aparat sayesinde evinizde restaurant kalitesinde hamburger ve köfte yapabilirsiniz. İçerisindeki çıkıntılar köfteye ızgara şekli vermenizi sağlar. Köfte harcınızı içine doldurun ve kapak kısmı ile aşağıya doğru bastırı..
Brand: BF5D Model: AT76YT0076
Hazneli Meyve Sebze Soyacağı Renkli Tutma Kollu Meyve Soyacağı Hazneli Tutma Kollu Meyve Soyacağı Şeffaf Hazneli Plastik Hazneli Meyve Sebze Soyacağı İle meyve ve sebzelerinizi, çöplerini etrafa dağıtmadan kolayca soyabilirsiniz.Ekli haznesi ile soydukça çöpleriniz içeride birikir ve istedğiniz ..
Brand: BF5D Model: AS39YT0039
 Isıya Dayanıklı Plastik Ocak Düğme Koruyucu Düğme Kilidi Emniyet DüzeneğiÇocuk güvenliği için ideal: Plastik ocak düğme koruyucusu, evdeki çocuklar için mükemmel bir güvenlik önlemidir. Çocukların ocakları açması ve gaz sızıntısı gibi tehlikeli durumlar yaratması engellenir.Koruyucu, ocak düğmele..
Brand: W5D Model: PWBSL249L46PT
 Paslanmaz Çelik Tel Kevgir Kızartma Haşlama Süzgeç  elinizi yakmaz , kavramanıza yardımcı olur.  kızartma veya haşlamalarda kullanabileceğiniz pratik süzgeç.• sofra sunumlarında servis yaparken de tercih edebilirsiniz.• kaymaz yapısı ile rahat tutma ve kullanım imkanı verir.• paslan..
Brand: M5D Model: MTLUNELEK
 Paslanmaz Çelik Un ve Şeker EleğiBoyutları: 10.5x9.5 cm Ürün Yapısı: Paslanmaz Çelik Unu aynı anda 2 defa eleyerek keklerinizin daha iyi kabarmasını sağlar. - Pastalarınızın üzerine kakao veya pudra şekerini düzgün bir şekilde elemenizi sağlar.   - Paslanmaz çelik malzemeden üretilmi..
 Pratik Çoklu Bıçak Askısı Mutfak Bıçak Düzenleyici Organizer Dayanıklı Bıçaklık
Yeni Ürün
Brand: BF5D Model: AS38YT0038
Pratik Çoklu Bıçak Askısı Mutfak Bıçak Düzenleyici Organizer Dayanıklı BıçaklıkYüksek kaliteli malzeme kullanımı: Pratik plastik bıçak askısı, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olması için yüksek kaliteli plastik malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile şekil bozulma..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 924 (77 Sayfa)