Menu
Your Cart

Temizlik Gereçleri

Brand: 5DM Model: PWATLBTSAPAATPT
4 Parça Matkap Ucuna Takılan Çok Amaçlı Temizlik Fırçası3lü Matkap Ucu Banyo Küvet Duşakabin Araba Tekerliği Koltuk Yıkama Temizleme Fırçası SetiBanyo, Mutfak ,Duşakabin ,Araba Tekerliği, Mangal temizlemek için kullanılan matkap ucu fırça seti Tüm yüzeylerinizin kolay temizliği için ..
Brand: W5D Model: PW9079
5 Yedekli Tüy Toplama Rulosu Evinizdeki tüylerden kurtulmak artık çok kolay! Ürün Özellikleri Tüy Toplama Rulosu evinizde dökülen hayvan tüyü, saç gibi maddeleri kolaylıkla toplamanızı sağlar.  Fayans, ahşap, halı, koltuk gibi yüzeylerdeki pislikleri anında temizler. Hayvanların tüylerinden yaş..
Aerofix Profesyonel Yağ Ve Leke Sökücü  1 KG
Stokta Yok
Brand: 5DM Model: PWSLLAEROFK1KGPT
Aerofix Profesyonel Yağ Ve Leke Sökücü  1 KG KULLANMA TALİMATI:Çamaşirlarda, gömlek ve yaka kirlerinde, hali, koltuk, doşeme, perde ve tülde, epoksi zeminlerde, pvc, mutfak, banyo, araç içi doşeme ve koltuklarda, motosiklet, otomobil, tekne ve iş makinalarının motor ve jantlarında, torna tez..
Brand: W5D Model: PW211422S1H
Anti Statik Toz Alma Püskülü Duster  sayesinde toz almak hem zevkli hem kolay! Kkuru kullanım için iadealdir. Evinizin ve Ofisinizin Temizliği İçin İdealdir. Uzun Ömürlüdür. Ürün Özellikleri :  Anti-statik Tüyler Esnek- ergonomik tutma sapı ve kolay temizlik sağlama Tozu içine hapseder ve kolay..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 199 (17 Sayfa)