Menu
Your Cart

Hırdavat Ürünleri

Brand: M5D Model: 5KATLIAYKKBLKKAHVE
5 Katlı Ayakkabılık Plastik Büyük-KahveBakım - Islak veya kuru bezle silinebilir5 katlı olup,10 çift ayakkabınızı,terliklerinizi kolaylıkla yerleştirebileceğiniz çok kullanışlı bir üründür.Ayakkabıların ve terliklerin kaymasını önleyici oval kanallıdır.Hafif ve portatif olduğundan istediğiniz yere k..
Brand: M5D Model: ZGN001SYH
5 Katlı Ayakkabılık Plastik Büyük-SiyahBakım - Islak veya kuru bezle silinebilir5 katlı olup,10 çift ayakkabınızı,terliklerinizi kolaylıkla yerleştirebileceğiniz çok kullanışlı bir üründür.Ayakkabıların ve terliklerin kaymasını önleyici oval kanallıdır.Hafif ve portatif olduğundan istediğiniz yere k..
Brand: M5D Model: INCIKAHVE5KATLI
5 Katlı İnci Ayakkabılık Plastik Büyük-KahveBakım - Islak veya kuru bezle silinebilir5 katlı olup,10 çift ayakkabınızı,terliklerinizi kolaylıkla yerleştirebileceğiniz çok kullanışlı bir üründür.Ayakkabıların ve terliklerin kaymasını önleyici oval kanallıdır.Hafif ve portatif olduğundan istediğiniz y..
Brand: M5D Model: INCISIYAH5KATLI
5 Katlı İnci Ayakkabılık Plastik Büyük-SiyahBakım - Islak veya kuru bezle silinebilir5 katlı olup,10 çift ayakkabınızı,terliklerinizi kolaylıkla yerleştirebileceğiniz çok kullanışlı bir üründür.Ayakkabıların ve terliklerin kaymasını önleyici oval kanallıdır.Hafif ve portatif olduğundan istediğiniz y..
Brand: W5D Model: PW6086HS
 Oynar  Musluk Başlığı - 3 Fonksiyonlu  Yüksek kaliteli ABS   ,güvenli  ve dayanıklıdır  360 ° dönebilir, istediğiniz açıyı verebilirsiniz , mutfak lavabo temizliği için işinizi kolaylaştırır . 3 mod ayarı:  1- merkezi mod 2-duş modu  3-merkezi + duş modu   hepsi tek düğmede... Basınçlı olması ..
Brand: 5DM Model: R58YT0957
 10 Parça Çelik Alyan Seti Kısa Düz Köşe Alyan Anahtar Takımı  Tamir işleriniz için ustalara boş yere para akıtmaktan sıkıldıysanız, kendi işinizi kendiniz yapmak istiyorsanız yüksek kalite 10 parça alyan seti sizlerle!10 Çelik Aylan Takım Seti Çelikten üretilmiş, uzun yıllar boyunca kullanabileceği..
100 Metre Güçlü Sağlam Kaliteli Koli Kutulama Bandı 45 mm x 100 Mt
Çok Satan
Brand: 5DM Model: N79YT2354
 100 Metre Güçlü Sağlam Kaliteli Koli Kutulama Bandı 45 mm x 100 Mt   Güçlü koli bandı, ,şlevsel bir ürün olup ev, ofis, otomobil tüm alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Pratik Güçlü Uzun Şeffaf Koli Kutulama Bant Aparat Özellikleri: Hızlı ve güçlü yapışma sağlar.Yap..
Brand: BF5D Model: MM15YT2201
105 Parça Metal Zımpara Gravür Taşlama Oyma Seti Kalıpçı Takımı  Uygun fiyatıyla hobicilerin ilgi odağı olan Taşlama gravür setin hem fiyatı hem de kalitesi ile öne çıkmaktadır.  Üstün kalite ve 105 parça bir araya gelerek hobi gravür kalıpçı setini oluşturmuştur. Dremr kalıpçı hobi takımı gravür se..
Brand: BF5D Model: AB21YT16569
12 Bölmeli Pratik Kapı Arkası Ayakkabı Terlik Organizer Aparat .Ayakkabı ve terliklerinin dağınıklığını ortadan kaldırarak pratik bir şekilde organize edecek Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer 12 gözlü Ayakkabı ve Terlik Düzenleyici 12 Cepli Kapı Arkası Çok Amaçlı Organizer Düzenleyici , yalnızca terl..
Brand: W5D Model: PW11771
12 Kg Kurban Et Kantarı Kurbanda kestiğiniz etleri paylaşmak ve dağıtmak için eşit ölçülere bölmeniz gerektiğinde 12 kiloya kadar ihtiyacınızı karşılayan Kurban Et Kantarı yardımınıza koşacaktır.     Ürün Özellikleri: 12 Kiloya kadar tartabilir Üst kısımda bulunana halka ile asılır Alt tarafta..
Brand: W5D Model: PW16224
Oto çakmak fişi ile oto için kullanım yada direk aküden kıskaçlı kablo uçları ile kullanım 12 V 5 Watt Beyaz Renk seyyar ampül Ürün Özelliği: 12 Wolt 5 Watt Beyaz Işık 4 Metre Uzatma Ara Kablo Fişli ve Kıskaçlı Ampül sonradan değiştirilebilir E27 Duylu Kutu İçeriği: 1 Adet 12 Volt  Çok..
12li Kalıpçı Taşlama Uçları Seti Tel Fırça Gravür Uçları Seti
Stokta Yok
Brand: BF5D Model: MM07YT2193
12'li Kalıpçı Taşlama Uçları Seti Tel Fırça Gravür Uçları Seti   Gravür taşlama ile ilgilenenlerin çok seveceği bir ürün olarak karşımıza çıkan hobi kalıpçı taşlama gravür seti içerisinde 12 adet kalıpçı taşlama ucu bulunmaktadır. Taşlama kalıpçı uçları sayesinde taşlama, zımparalama, fırçalama işle..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 415 (35 Sayfa)