Menu
Your Cart

Servis&Sunum Ürünleri

Brand: FLR Model: PCTLKDIKFANTAZIF152
Ahşap - Krom Kaplama Fantastik Dik PeçetelikFantastik peçetelik dikey yapısıyla evinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz bir peçeteliktir.Fantastik peçetelik kroml ve ahşapla kaplanmış olup kimyasallarla temizlemeye uygundur.Fantastik peçetelik sayesinde sadece kullanacağınız kadar peçete alab..
330,36TL
Vergiler Hariç:275,30TL
Brand: FLR Model: PCTLKDIKFANTAZIMESEF258
Ahşap Görünümlü Fantastik Dik PeçetelikFantastik peçetelik dikey yapısıyla evinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz bir peçeteliktir.Fantastik peçetelik açık ve koyu ahşap deseniyle  kaplanmış olup kimyasallarla temizlemeye uygundur.Fantastik peçetelik sayesinde sadece kullanacağınız..
213,84TL
Vergiler Hariç:178,20TL
Brand: FLR Model: PECETELKYTYMESEF262
Ahşap Görünümlü Resimli Yatay PeçetelikAhşap desenli peçetelik yatay yapısıyla evinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz bir peçeteliktir.Ahşap desenli peçetelik sayesinde sadece kullanacağınız kadar peçete alabilirsiniz. Açık mekânlarda peçetelerin uçmasını engeller.Sert sağlıklı plastikt..
244,92TL
Vergiler Hariç:204,10TL
Brand: PRO Model: PRO6652
Bebek maması, kremalı kahve, cappucino, süt, krema gibi karıştırılacak herşey için ideal çözüm. Mini boyutlarda her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik ve profosyonel bir mikserdir. Ergonomik tasarımı, ve kompakt boyutuyla karıştırmak artık çok kolay. Ayrıca yumurta çırpmak, puding y..
58,19TL
Vergiler Hariç:48,49TL
Brand: FLR Model: BAYHAVLULUKF340
Dekoratif Bay HavlulukBay havluluk  renkli, dayanıklı sert plastikten yapılmıştır.Kağıt havlularınızı tek elinizle koparmanızı sağlayacak yapıda tasarlanmıştır.Kağıt havlu koparırken diğer elinizi koyacağınız ergonomik aparatı mevcuttur.Islak zemine ya da tene temas sebebiyle oluşan kağıt havlu..
138,00TL
Vergiler Hariç:115,00TL
Brand: FLR Model: BAYPECETELIKKRMZF339
Dekoratif Bay PeçetelikBay peçetelik renkli, dayanıklı sert plastikten yapılmıştır.Islak zemine temas sebebiyle oluşan peçete israfını engeller.Bay peçetelik yaratıcı tasarımıyla kullanım alanınıza görsellik katacaktır.Bay peçetelik masaüstü ve tezgâh üstü kullanıma uygundur...
78,60TL
Vergiler Hariç:65,50TL
Brand: FLR Model: BAYPECETEKROMF346
Dekoratif Krom Kaplama Bay PeçetelikBay peçetelik krom kaplanmış ve dayanıklılığı artırılmıştır.Islak zemine temas sebebiyle oluşan peçete israfını engeller.Bay peçetelik yaratıcı tasarımıyla kullanım alanınıza görsellik katacaktır.Bay peçetelik masaüstü ve tezgâh üstü kullanıma uygundur...
140,28TL
Vergiler Hariç:116,90TL
Brand: FLR Model: BAYHAVLULUKKROMF347
Dekoratif Krom Kaplama HavlulukBay havluluk  krom kaplanmış ve dayanıklılığı artırılmıştır.Kağıt havlularınızı tek elinizle koparmanızı sağlayacak yapıda tasarlanmıştır.Kağıt havlu koparırken diğer elinizi koyacağınız ergonomik aparatı mevcuttur.Islak zemine ya da tene temas sebebiyle oluşan ka..
140,28TL
Vergiler Hariç:116,90TL
Brand: FLR Model: BAYPECETEKROMF266
Dekoratif Meşe Kaplama Bay PeçetelikBay peçetelik ahşap kaplanmış ve doğal bir görünüm sağlanmıştır.Islak zemine temas sebebiyle oluşan peçete israfını engeller.Bay peçetelik yaratıcı tasarımıyla kullanım alanınıza görsellik katacaktır.Bay peçetelik masaüstü ve tezgâh üstü kullanıma uygundur...
152,16TL
Vergiler Hariç:126,80TL
Brand: FLR Model: BAYHAVLULUKMESEF265
Dekoratif Meşe Kaplama Dik HavlulukBay havluluk meşeyle kaplanmış ve doğal görünüme sahiptir.Kağıt havlularınızı tek elinizle koparmanızı sağlayacak yapıda tasarlanmıştır.Kağıt havlu koparırken diğer elinizi koyacağınız ergonomik aparatı mevcuttur.Islak zemine ya da tene temas sebebiyle oluşan ..
230,52TL
Vergiler Hariç:192,10TL
Brand: FLR Model: PCTLKDIKFANTAZIF055
Fantastik Dik Peçetelik - BeyazFantastik peçetelik dikey yapısıyla evinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz bir peçeteliktir.Sert sağlıklı plastikten yapılmış olup kimyasallarla temizlemeye uygundur.Fantastik peçetelik sayesinde sadece kullanacağınız kadar peçete alabilirsiniz.Çift taraflı kul..
180,72TL
Vergiler Hariç:150,60TL
Brand: FLR Model: PCTLKDIKFANTAZIKRMF057
Fantastik Dik Peçetelik - KromFantastik peçetelik dikey yapısıyla evinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz bir peçeteliktir.Fantastik peçetelik kromla kaplanmış olup kimyasallarla temizlemeye uygundur.Fantastik peçetelik sayesinde sadece kullanacağınız kadar peçete alabilirsiniz.Çift taraflı k..
261,36TL
Vergiler Hariç:217,80TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)