Menu
Your Cart

Kedi Fırça ve Tarakları

Brand: BF5D Model: AN98YT0098
Çok Amaçlı Çift Taraflı Kolay Evcil Hayvan Kedi Köpek Temizleme Pet Fırçası Kedi tüyü temizleme fırçası ile kedilerinizin tüylerinden kurtulmak artık çok kolay ve zahmetsiz. Tek yapmanız gereken kediniz günlük ya da haftalık bakımında tüylerini tararken bu fırçayı kullanmak. Pet fırçasının kulla..
39,36TL
Vergiler Hariç:32,80TL
Brand: PRO Model: PRO3606
Evcil Hayvanlar İçin Telli Fırça  Ve Tarak Seti Kedi ve köpeklerin taranmaları sağlıklı tüy gelişimi ve parazitlerden korunması bakımından çok önemlidir. Evcil Hayvan Tarama Fırçası Telli Fırça İnce telli, geniş yüzeyi sayesinde daha fazla alanın taranmasını sağlar.   Yavru köpekler veya kediler ..
48,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Brand: PRO Model: PRO81867
Kedi Kaşınma Aparatı , Kedi Kaşıma - Kaşınma Aparatı ile Kediniz Zevkten , Eğlenceden Çıldıracak.   Kediniz için sürekli kaşınma kaynağı olur.   Fırçayı kedinizin boyuna uygun bir yükseklikte köşeli yüzeye tutturun ve bu kadar.   Paket içerisindeki catnip tozunu Kedi Kaşınma Aparatının üzerine..
52,79TL
Vergiler Hariç:43,99TL
Brand: PRO Model: PRO82067
Tüy Açıcı Kedi Köpek Tarağı Tek Taraflı Metal Tarak   Sevimli dostlarınızın karışan tüylerini açmak için kısa ve uzun dişli, yumuşak kauçuk saplı, ergonomik kullanımlı metal tarak en önemli evcil hayvan temizlik ve bakım aletiniz olacak. Zayıflamış tüylerin alınmasında ve taranmasında etkilidir. ..
61,19TL
Vergiler Hariç:50,99TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)