Menu
Your Cart

FLR

Kirli Su Hazneli Temizlik Seti - 15 lt Kova + Sap + Mop
Stokta Yok
Brand: FLR Model: SAPLITEMSETIF080
Kirli Su Hazneli Temizlik Seti - 15 lt Kova + Sap + MopKirli su hazneli temizlik setini diğer temizlik setlerinden farklı kılan aparat, sıkma kısmının hemen altına sabitlenmiş olan kirli su toplama haznesidir.Kirli su hazneli temizlik setinizle su değiştirmeden her yeri tek seferde tek suyla temizle..
305,88TL
Vergiler Hariç:254,90TL
Brand: FLR Model: MOPSETTRIOF404
3 Bölmeli Kovalı Portatif Saplı Mikrofiber Bezli Tablet Mop Spin Temizlik Seti 14 Ltİster evinizde ister ofisinizde kullanabileceğiz harika bir ürün.Artık ev ve işyeri temizliğiniz pratik ve kaliteli olacak. Sağlam ve kaliteli hammaddeden % 100 yerli üretim mamüldür.Üç bölmeli kova sistemi ile ..
779,52TL
Vergiler Hariç:649,60TL
Brand: FLR Model: PCTLKDIKFANTAZIF152
Ahşap - Krom Kaplama Fantastik Dik PeçetelikFantastik peçetelik dikey yapısıyla evinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz bir peçeteliktir.Fantastik peçetelik kroml ve ahşapla kaplanmış olup kimyasallarla temizlemeye uygundur.Fantastik peçetelik sayesinde sadece kullanacağınız kadar peçete alab..
330,36TL
Vergiler Hariç:275,30TL
Brand: FLR Model: PCTLKDIKFANTAZIMESEF258
Ahşap Görünümlü Fantastik Dik PeçetelikFantastik peçetelik dikey yapısıyla evinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz bir peçeteliktir.Fantastik peçetelik açık ve koyu ahşap deseniyle  kaplanmış olup kimyasallarla temizlemeye uygundur.Fantastik peçetelik sayesinde sadece kullanacağınız..
213,84TL
Vergiler Hariç:178,20TL
Brand: FLR Model: PECETELKYTYMESEF262
Ahşap Görünümlü Resimli Yatay PeçetelikAhşap desenli peçetelik yatay yapısıyla evinizde ya da işletmenizde kullanabileceğiniz bir peçeteliktir.Ahşap desenli peçetelik sayesinde sadece kullanacağınız kadar peçete alabilirsiniz. Açık mekânlarda peçetelerin uçmasını engeller.Sert sağlıklı plastikt..
244,92TL
Vergiler Hariç:204,10TL
Brand: FLR Model: BALERINASAPSETIF181
Balerina Yuvarlak Döner Başlı Mop Sap SetiBalerina & florina sap set yuvarlak döner başlı moptan oluşmaktadır.Yuvarlak döner başlı mop sıkma esnasında içinde bulunan asansör sayesinde hızlıca döner ve içinde tuttuğu suyu kovaya bırakır.Mopun baş kısmı sağa sola bükülür vaziyettedir, yere sıfır k..
294,72TL
Vergiler Hariç:245,60TL
Brand: FLR Model: DIVABNYSETIF350
Banyo Wc Seti 4 Parça PlastikDAYANIKLI SERT PLASTİKTEN ÜRETİLMİŞTİR.ŞIK TASARIM KULLANIŞLI BİR ÜRÜN.ORİJİNAL PLASTİK HAM MADDEDEN ÜRETİLMİŞTİR4'LÜ BANYO SETİ1 - SIVI SABUNLUK2 - DİŞ FIRÇALIK3 - KAPAKLI PAMUKLUK4 - KATI SABUNLUK ..
61,92TL
Vergiler Hariç:51,60TL
Brand: FLR Model: OTOFIRCA17CMF321
Bonus Oto Yıkama Fırçası 17 cmbonus oto fırçası yumuşak dokulu, sık ve esnek fırçalı, hassas yüzeyleri çizmeyen bir üründür.Üzerinde bulunan hortum girişi yıkarken size kolaylık sağlayacaktır.Sap kısmını ayrıca almanız gerekir.bonus oto fırçası profesyonel temizlik sağlar...
22,44TL
Vergiler Hariç:18,70TL
Brand: FLR Model: OTOFIRCA20CMF320
Bonus Oto Yıkama Fırçası 20 cmbonus oto fırçası yumuşak dokulu, sık ve esnek fırçalı, hassas yüzeyleri çizmeyen bir üründür.Üzerinde bulunan hortum girişi yıkarken size kolaylık sağlayacaktır.Sap kısmını ayrıca almanız gerekir.bonus oto fırçası profesyonel temizlik sağlar...
23,64TL
Vergiler Hariç:19,70TL
Brand: FLR Model: BONUSSERTFIRCAF322
Bonus Sert Yer FırçasıTüm dış ve iç mekân yüzeylerinde kullanmaya uygun mükemmel temizlik sağlayan bir üründür.Sert ve sık kılları sayesinde etkili bir temizlik gerçekleşir.Kullandıktan sonra fırçayı kuru ve temiz muhafaza etmeniz fırça ömrünü uzatır.Sap kısmı ayrı olarak satılmaktadır...
21,84TL
Vergiler Hariç:18,20TL
Brand: FLR Model: BONUSYMSKFIRCAF323
Bonus Yumuşak Yer FırçasıTüm dış ve iç mekân yüzeylerinde kullanmaya uygun mükemmel temizlik sağlayan bir üründür.Sık kılları sayesinde etkili bir temizlik gerçekleşir.Kullandıktan sonra fırçayı kuru ve temiz muhafaza etmeniz fırça ömrünü uzatır.Sap kısmı ayrı olarak satılmaktadır...
21,84TL
Vergiler Hariç:18,20TL
Brand: FLR Model: SUNGERSIKACAGIF356
Bulaşık Süngeri Sıkacağı - Askı AparatıBulaşık süngeri sıkacağını vakumlu askısı sayesinde istediğiniz yere asabilirsiniz.Islak kaldığında kötü kokuya sebep olan ve üzerinde bakteriler üreten süngerinizi bu aparat sayesinde kuru ve temiz tutabilirsiniz.Süngeri sıkacağa bırakıp kenarından üzerine bas..
13,68TL
Vergiler Hariç:11,40TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 145 (13 Sayfa)